دستبند ۷ چاکرا

صاف
شناسه محصول: نامعلوم دسته: برچسب:

توضیحات

سنگ آمتیست / AMETHYST

آمتیست، یکی از محبوبترین و جذابترین سنگهای قیمتی، القا کنندهی آرامش،
محافظت کننده ی ذهن و روح در برابر انرژیهای منفی!این سنگ زیبا، با تقویت تمرکز (عملکرد ذهن) و کمک به رشد معنوی، سبب
توسعه ی شهود و الهام و شفا در فرد شده و تفکر و اشتیاق به سوی سطوح بالاتر معنوی را افزایش میدهد. قدرت معنوی و تاثیرات تسکین دهنده ی آمتیست، موجب شده که یکی از پرکاربرد ترین و محبوبترین سنگ ها برای انجام مدیتیشن باشد.

کاربرد:

هنگامی که دچار استرس و تشویش هستید، آمتیست را همراه داشته باشید تا به شما آرامش ببخشد!

 

سنگ لاجورد (لاپیس لازولی ) / LAPIS LAZULI

 

لاجورد این توانایی را به شما می دهد تا به به اعماق روح خود راه پیدا کنید وبه درک بالایی از حقایق برسید، از اینرو تقویت کنندهی روح و روان و همچنیننمود صداقت و وفاداری در روابط است.سنگی صلح آمیز که آرامش و متانت در برخورد با دیگران را در شما تقویت کرده و حس خشم و عصبانیت را خاموش می سازد.

کاربرد :

از لحاظ روحی احساس سردرگمی دارید؟ از لاجورد استفاده کنید تابه بینش و آرامش الهی برسید.

فیروزه / TURQUIES

 

فیروزه، سنگی ارزشمند و گرانبها از زمـان بـاستـان تا کنون، محافظی بی نظیر در
برابر انرژی های منفی و آلودگی ها!سـنـگ فـیـروزه، سرچشمه ی چنان انرژی حیات بخشی است که موجب تسکین وآرامش روح و روان شده و قدرت تفکر و عقلانیت را به فرد القا می کند. این سنگ با رفع استرس، پریشانی و خستگی، در عین حـال که خـاصـیت آرامشدهنده دارد، موجب قدرت بخشیدن هم میشود.کاربرد: بر مبنای اعتقاد به قدرت محافظت کننده ی سنگ فیروزه، از زمان های گذشته تا به امروز از این سـنـگ بـه عنوان سـنـگ طلسم و یـا دفع بلا اسـتـفـاده شده است. پس اگر شما هم می خواهید که سنگ جـادویـی مخصوص بـه خـود را داشته باشید، سنگ فیروزه بهترین گزینه است.

عقیق سبز / GREEN AGETE

سنگ سبز خوش یمنی که جذب کننده ی ثروت، موفقیت و رونق است.  در همه ی ابعاد زندگی شما، خوش شانسی را به ارمغان می آورد. عقیق سبز با قدرت متعادل سازی چاکرای قلب، به شما آرامش و درایت می بخشد و سبب میشود که روابط و زندگی عاطفی خود را بهبود دهید.با استفاده از این سنگ، انرژی و نگرش مثبتی در شما شکل میگیرد و به تفکر درمورد موقعیت ها و فرصت های جدیدی برای خود، می پردازید.

کاربرد: اگر به دنبال سنگ جادویی منحصر به فردی هستید که در همه ی موارد،خوش شانسی را برای شما رقم بزند، عقیق را انتخاب کنید.

چشم ببر / TIGER EYE

انرژی قدرت دهنده ای که در سنگ چشم ببر نهفته است، به شما شجاعت ابتکارعمل و قدرت اقدام به هرکاری را می دهد و می توانید هرچیزی را با موفقیت بهانجام برسانید.ایـن سنگ نمادی از قدرت اراده و حس سر زندگی و جنب و جوشاست.البته این را هم باید خاطرنشان کرد که این سنگ، به همان اندازه که سببافـزایـش انرژی و تحرک می شود، آرامبخش و تسکین دهنده هم هست،تـضـادی جذاب و موثر. به طوری که با همراه داشتن این سنگ، در شرایط بحرانی و دشوار،آرامش و عقلانیت شما پا برجا می ماند و می توانید به درستی بـه تفکر پرداخته و تصمیم بگیرید.

کاربرد: برای جسور و سرزنده بودن و غلبه بـر هـراس و تردید، از ایـن سـنـگ قهوه ای خوش نقش و نگار استفاده کنید!

سیترین / CITRINE

سیترین با سرچشمه از انرژی پرحرارت خورشید، موجب شادی، موفقیت و سعادت می گردد. افرادی که در پی حس مثبت هستند، می توانند از خواص این سنگ بهره مند شوند، چرا که با فرو پاشی انرژی منفی، نشاط، رضایت و خوش بینی را برایشما به ارمغان می آورد.اگر کسب و کار پرریسکی را شروع کردهاید، سیترین برای شما خوش شانسی می آورد. سیترین، سنگ فراوانی و نعمت هم نام دارد و نگهداشتن آن به کامیابی و اندوختن ثروت نیز کمک میکند.

کاربرد: سیترین را به همراه داشته باشید تا سعادت و رونق را در همه یابعاد زندگی، مشاهده کنید.

عقیق سرخ / RED AGATE

عقیق قرمز سنگی محافظتی در برابر هرگونه بلا و شر است. فـردی کـهاین سنگ را به همراه دارد، از هـرگـونـه انـرژی منفی در امـان بـوده و ترس و دلهره از او دور می شود.عقیق قرمز عملکرد چاکرای تـکـیـه گاه(ریشه)، که مـتـعـادل سـازی و تـمـرکز انـرژی از طریق اتصال بـه زمین است را تقویت میکند. زمانی که ایـن چاکرا باز باشد و هـمـاهـنـگ عمل کـنـد، فـرد احـسـاس تـنـدرسـتـی داشته و با بدن خـود ارتـبـاط برقرارمی کند. چاکرای تکیهگاه، رابط انرژی بین شما و زمین اسـت و می تواندبه پایداری سیستم عصبی و سلامت کالبد جسمانی شما کمک کند.در حقیقت، عقیق قرمز به باز شدن این چـاکـرا و ورود انرژی حیاتی بـه بدن شما، کمک می کند.عقیق قرمز سنگی بسیار پرانرژی است کـه سبب تـقـویـت هـوشـیـاری، شهامت و قدرت شده و شانس و موفقیت را به ارمغان می آورد.

توضیحات تکمیلی

سایز

,

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستبند ۷ چاکرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =