دستبند 7 چاکرا

Seven Chakras Bracelate

180,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستبند 7 چاکرا مایند آپ از سنگ های معدنی درجه 1 وارداتی همچون آماتیس،لاجورد،فیروزه،عقیق سبز،چشم ببر،سیترین،عقیق سرخ و سنگ های آتش فشانی لاوا ساخته شده است این سنگ ها،سنگ های اصلی 7 چاکرا بدن بوده و دارای تاثیر در چاکرا های بدن می باشند.در دو سایز زنانه و مردانه موجود می باشد.کیفیت سنگ های استفاده شده در دستبند بسیار بالا بوده وسنگ های درجه 1 وارداتی استفاده شده است.

سنگ آمتیست / AMETHYST


آمتیست، یکی از محبوبترین و جذابترین سنگهای قیمتی، القا کنندهی آرامش،
محافظت کننده ی ذهن و روح در برابر انرژیهای منفی!این سنگ زیبا، با تقویت تمرکز (عملکرد ذهن) و کمک به رشد معنوی، سبب
توسعه ی شهود و الهام و شفا در فرد شده و تفکر و اشتیاق به سوی سطوح بالاتر معنوی را افزایش میدهد. قدرت معنوی و تاثیرات تسکین دهنده ی آمتیست، موجب شده که یکی از پرکاربرد ترین و محبوبترین سنگ ها برای انجام مدیتیشن باشد.

کاربرد: هنگامی که دچار استرس و تشویش هستید، آمتیست را همراه داشته باشید تا به شما آرامش ببخشد!


سنگ لاجورد (لاپیس لازولی ) / LAPIS LAZULI

لاجورد این توانایی را به شما می دهد تا به به اعماق روح خود راه پیدا کنید وبه درک بالایی از حقایق برسید، از اینرو تقویت کنندهی روح و روان و همچنیننمود صداقت و وفاداری در روابط است.سنگی صلح آمیز که آرامش و متانت در برخورد با دیگران را در شما تقویت کرده و حس خشم و عصبانیت را خاموش می سازد.

کاربرد: از لحاظ روحی احساس سردرگمی دارید؟ از لاجورد استفاده کنید تابه بینش و آرامش الهی برسید.

فیروزه / TURQUIES


فیروزه، سنگی ارزشمند و گرانبها از زمـان بـاستـان تا کنون، محافظی بی نظیر در
برابر انرژی های منفی و آلودگی ها!سـنـگ فـیـروزه، سرچشمه ی چنان انرژی حیات بخشی است که موجب تسکین وآرامش روح و روان شده و قدرت تفکر و عقلانیت را به فرد القا می کند. این سنگ با رفع استرس، پریشانی و خستگی، در عین حـال که خـاصـیت آرامشدهنده دارد، موجب قدرت بخشیدن هم میشود.کاربرد: بر مبنای اعتقاد به قدرت محافظت کننده ی سنگ فیروزه، از زمان های گذشته تا به امروز از این سـنـگ بـه عنوان سـنـگ طلسم و یـا دفع بلا اسـتـفـاده شده است. پس اگر شما هم می خواهید که سنگ جـادویـی مخصوص بـه خـود را داشته باشید، سنگ فیروزه بهترین گزینه است.

یشم سبز / JADE


سنگ سبز خوش یمنی که جذب کننده ی ثروت، موفقیت و رونق است.  در همه ی ابعاد زندگی شما، خوش شانسی را به ارمغان می آورد. عقیق سبز با قدرت متعادل سازی چاکرای قلب، به شما آرامش و درایت می بخشد و سبب میشود که روابط و زندگی عاطفی خود را بهبود دهید.با استفاده از این سنگ، انرژی و نگرش مثبتی در شما شکل میگیرد و به تفکر درمورد موقعیت ها و فرصت های جدیدی برای خود، می پردازید.

کاربرد: اگر به دنبال سنگ جادویی منحصر به فردی هستید که در همه ی موارد،خوش شانسی را برای شما رقم بزند، عقیق را انتخاب کنید.

چشم ببر / TIGER EYE


انرژی قدرت دهنده ای که در سنگ چشم ببر نهفته است، به شما شجاعت ابتکارعمل و قدرت اقدام به هرکاری را می دهد و می توانید هرچیزی را با موفقیت بهانجام برسانید.ایـن سنگ نمادی از قدرت اراده و حس سر زندگی و جنب و جوشاست.البته این را هم باید خاطرنشان کرد که این سنگ، به همان اندازه که سببافـزایـش انرژی و تحرک می شود، آرامبخش و تسکین دهنده هم هست،تـضـادی جذاب و موثر. به طوری که با همراه داشتن این سنگ، در شرایط بحرانی و دشوار،آرامش و عقلانیت شما پا برجا می ماند و می توانید به درستی بـه تفکر پرداخته و تصمیم بگیرید.

کاربرد: برای جسور و سرزنده بودن و غلبه بـر هـراس و تردید، از ایـن سـنـگ قهوه ای خوش نقش و نگار استفاده کنید!

سیترین / CITRINE

سیترین با سرچشمه از انرژی پرحرارت خورشید، موجب شادی، موفقیت و سعادت می گردد. افرادی که در پی حس مثبت هستند، می توانند از خواص این سنگ بهره مند شوند، چرا که با فرو پاشی انرژی منفی، نشاط، رضایت و خوش بینی را برایشما به ارمغان می آورد.اگر کسب و کار پرریسکی را شروع کردهاید، سیترین برای شما خوش شانسی می آورد. سیترین، سنگ فراوانی و نعمت هم نام دارد و نگهداشتن آن به کامیابی و اندوختن ثروت نیز کمک میکند.

کاربرد: سیترین را به همراه داشته باشید تا سعادت و رونق را در همه یابعاد زندگی، مشاهده کنید.

عقیق سرخ / RED AGATE

عقیق قرمز سنگی محافظتی در برابر هرگونه بلا و شر است. فـردی کـهاین سنگ را به همراه دارد، از هـرگـونـه انـرژی منفی در امـان بـوده و ترس و دلهره از او دور می شود.عقیق قرمز عملکرد چاکرای تـکـیـه گاه(ریشه)، که مـتـعـادل سـازی و تـمـرکز انـرژی از طریق اتصال بـه زمین است را تقویت میکند. زمانی که ایـن چاکرا باز باشد و هـمـاهـنـگ عمل کـنـد، فـرد احـسـاس تـنـدرسـتـی داشته و با بدن خـود ارتـبـاط برقرارمی کند. چاکرای تکیهگاه، رابط انرژی بین شما و زمین اسـت و می تواندبه پایداری سیستم عصبی و سلامت کالبد جسمانی شما کمک کند.در حقیقت، عقیق قرمز به باز شدن این چـاکـرا و ورود انرژی حیاتی بـه بدن شما، کمک می کند.عقیق قرمز سنگی بسیار پرانرژی است کـه سبب تـقـویـت هـوشـیـاری، شهامت و قدرت شده و شانس و موفقیت را به ارمغان می آورد.


سنگ های دستبند
سنگ های معدنی اصل
نوع سنگ ها
سنگ های اصلی 7 چاکرا بدن طبق فرمول جهانی
کیفیت
فوق العاده همراه با تضمین اصالت سنگ ها
مدل مردانه
با سنگ واشری خاکستری
مدل زنانه
با سنگ واشری طلایی
جعبه کادویی
بصورت هارد باکس

بنظرم ۱۴۰ هزار تومان یکم زیاده برای دستبند.

295 روز پیش ارسال پاسخ

سنگ های معدنی درجه یک استفاده شده تو ساخت دستبند و طبق فرمول جهانی دستبند همه ی سنگ های اصلی 7 چاکرا رو شامل میشه کیفیت دستبند خیلی بالاست و قابل مقایسه با مدل های موجود در بازار نیست

295 روز پیش ارسال پاسخ

در صورت اصل نبودن سنگ ها و تایید نشدن پس می گیرید ، چون قیمت مناسبه اما دروغ چرا در مورد اصل بودن سنگ ها که واقعا طبیعی و معدنی هستن شک دارم ، چون اگر طبیعی نباشن و مصنوعی و جنبه ی زیبایی داره همین و اون خاصیت چاکار وجود نداره . ممنون میشم ازتون اگر پاسخ بدید

294 روز پیش ارسال پاسخ

بله در صورتی که محصول طبق توضیحات گفته شده نباشه 48 ساعت مهلت مرجوعی کالا رو داریم و مبلغ پرداختیتون برگشت داده میشه

294 روز پیش ارسال پاسخ

سلام میخواستم بدونم پول رو قبل از دریافت باید واریز کنیم یا زمانی که به دستمان میرسه باید بدیم و اینکه ارسالش برای همه جای کشور هست و هزینه ارسال چقدر هست ممنون میشم زودتر جواب بدین

294 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر
خرید بصورت آنلاین هستش و به دلیل بیماری کرونا اداره پست اچازه پرداخت در محل رو نمیده
هزینه ارسال 15 تومن هستش و بالای 100 هزار تومان خرید رایگان

294 روز پیش ارسال پاسخ

سلام.شرمنده مزاحم شدم.یه سوال داشتم در مورد جنس سنگ ها.آیا این سنگ ها طبیعی هستن یا مصنوعی.چون الان اگر بخوایم یک سنگ عقیق یا فیروزه یا هر سنگ دیگه بخریم قیمتش حدودا یه تمنی در میاد در ابعاد کوچک.حالا تمام این سنگ ها با این قیمت ادم دو دل میشه.چون چیز جالبی هست و اگر ک واقعا سنگ ها اصل باشن ک خیلی عالیه.حالا من فقط مشکلم جنس سنگ ها هست ک ایا طبیعی هستن یا مصنوعی طرح طبیعی.ممنون

294 روز پیش ارسال پاسخ

ما این اطمینان رو میدیم بهتون که سنگ ها اصل و معدنی هستن و طبق اطلاعات ذکر شده ارسال میشن خدمتتون در ضمن 48 ساعت هم مهلت مرجوعی داره دستبند و وجه پرداختیتون بدون قید و شرط برگشت داده میشه

293 روز پیش ارسال پاسخ

عذر میخوام من الان سفارش دادم برای مشهد چند روز دیگه میرسه؟

289 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر
فردا ارسال می کنیم واستون 3 الی 4 روز بعد ارسال میرسه دستتون با پست پیشتاز ارسال میکنیم

289 روز پیش ارسال پاسخ

سلام ببخشید از کجا مطمئن بشیم سنگ ها اصل هستن؟؟؟

286 روز پیش ارسال پاسخ

محصولات ما 48 ساعت مهلت مرجوعی دارن همچنین از نزدیک سنگ ها رو ببینین کاملا مشخص هستش که سنگ معدنی هستند.

285 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر سنگ ها فقط در همین طرح و رنگ هستن یا مدلایه مختلفی دارن

280 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر
سنگ های معدنی رگه های مختلفی دارن ولی در کل از یه نوع سنگ استفاده شده در ساخت دستبند ها

280 روز پیش ارسال پاسخ

با سلام. من از این دستبند خریدم واقعا کیفیت خوبی داره و عالیه. در مورد اصل بودنش باید بگم که به احتمال ۹۹ درصد اصله چون اصلا شبیه پلاستیک و تقلبی نیست. فقط یه مشکلی هست اونم اینه که فیروزش متاسفانه مال ایران نیست و وارداتیه . فقط همین یدونه بنظرم اگه مال ایران میشد، همه چی تموم میشد
❤👌

224 روز پیش ارسال پاسخ

ممنون از لطف شما
فیروزه استفاده شده در دستبند فیروزه افریقایی هستش متاسفانه فیروزه نیشابور به دلیل بافت خاصص امکان تراش بصورت کروی رو نداره واسه همین تو همه جای دنیا تو دستبند از فیروزه آفریقایی استفاده میشه.
نمامی سنگ ها A+ هستن

224 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر بنده قصد خرید دستبند چاکرا رو دارم اما نمیدونم این مدل یا بافت چرمش از لحاظ کیفیت و دوام بهتر است. میشه ی توضیحی راجع به جفت بافت ها و جنس هاشون بدین ؟

111 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقت بخیر
در مدل ساده از نخ مخصوص دستبند استفاده شده و در مدل بافت از نخ چرمی مخصوص ساخت دستبند.
هر دو کیفیت و دوام فوق العاده دارند بستگی به خودتون داره و بیشتر سلیقه ای هستش.
کیفیت سنگ ها هم که معدنی و اصل هستن با کیفیت A+

111 روز پیش ارسال پاسخ

سپاس

111 روز پیش ارسال پاسخ

خواهش میکنم ما در خدمتتون هستیم

111 روز پیش ارسال پاسخ

از کجا بدونیم سنگ ها اصله

97 روز پیش ارسال پاسخ

سنگ های معدنی اصل هستن کلیه محصولات تا 3 روز بعد رسیدن دست شما مهلت مرجوعی دارن میتونید از نزدیک کیفیت کار رو بررسی کنید

96 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...