دستبند 7 چاکرا با بافت چرم

Seven Chakras Bracelate with Leather texture

194,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستبند 7 چاکرا مایند آپ از سنگ های معدنی درجه 1 وارداتی همچون آماتیس،لاجورد،فیروزه،عقیق سبز،چشم ببر،سیترین،عقیق سرخ و سنگ های آتش فشانی لاوا ساخته شده است این سنگ ها،سنگ های اصلی 7 چاکرا بدن بوده و دارای تاثیر در چاکرا های بدن می باشند.در دو سایز زنانه و مردانه موجود می باشد.کیفیت سنگ های استفاده شده در دستبند بسیار بالا بوده وسنگ های درجه 1 وارداتی استفاده شده است.

سنگ آمتیست / AMETHYST


آمتیست، یکی از محبوبترین و جذابترین سنگهای قیمتی، القا کنندهی آرامش،
محافظت کننده ی ذهن و روح در برابر انرژیهای منفی!این سنگ زیبا، با تقویت تمرکز (عملکرد ذهن) و کمک به رشد معنوی، سبب
توسعه ی شهود و الهام و شفا در فرد شده و تفکر و اشتیاق به سوی سطوح بالاتر معنوی را افزایش میدهد. قدرت معنوی و تاثیرات تسکین دهنده ی آمتیست، موجب شده که یکی از پرکاربرد ترین و محبوبترین سنگ ها برای انجام مدیتیشن باشد.

کاربرد

هنگامی که دچار استرس و تشویش هستید، آمتیست را همراه داشته باشید تا به شما آرامش ببخشد!


سنگ لاجورد (لاپیس لازولی ) / LAPIS LAZULI

لاجورد این توانایی را به شما می دهد تا به به اعماق روح خود راه پیدا کنید وبه درک بالایی از حقایق برسید، از اینرو تقویت کنندهی روح و روان و همچنیننمود صداقت و وفاداری در روابط است.سنگی صلح آمیز که آرامش و متانت در برخورد با دیگران را در شما تقویت کرده و حس خشم و عصبانیت را خاموش می سازد.

کاربرد 

از لحاظ روحی احساس سردرگمی دارید؟ از لاجورد استفاده کنید تابه بینش و آرامش الهی برسید.

فیروزه / TURQUIES


فیروزه، سنگی ارزشمند و گرانبها از زمـان بـاستـان تا کنون، محافظی بی نظیر در
برابر انرژی های منفی و آلودگی ها!سـنـگ فـیـروزه، سرچشمه ی چنان انرژی حیات بخشی است که موجب تسکین وآرامش روح و روان شده و قدرت تفکر و عقلانیت را به فرد القا می کند. این سنگ با رفع استرس، پریشانی و خستگی، در عین حـال که خـاصـیت آرامشدهنده دارد، موجب قدرت بخشیدن هم میشود.کاربرد: بر مبنای اعتقاد به قدرت محافظت کننده ی سنگ فیروزه، از زمان های گذشته تا به امروز از این سـنـگ بـه عنوان سـنـگ طلسم و یـا دفع بلا اسـتـفـاده شده است. پس اگر شما هم می خواهید که سنگ جـادویـی مخصوص بـه خـود را داشته باشید، سنگ فیروزه بهترین گزینه است.

عقیق سبز / GREEN AGETE


سنگ سبز خوش یمنی که جذب کننده ی ثروت، موفقیت و رونق است.  در همه ی ابعاد زندگی شما، خوش شانسی را به ارمغان می آورد. عقیق سبز با قدرت متعادل سازی چاکرای قلب، به شما آرامش و درایت می بخشد و سبب میشود که روابط و زندگی عاطفی خود را بهبود دهید.با استفاده از این سنگ، انرژی و نگرش مثبتی در شما شکل میگیرد و به تفکر درمورد موقعیت ها و فرصت های جدیدی برای خود، می پردازید.

کاربرد: اگر به دنبال سنگ جادویی منحصر به فردی هستید که در همه ی موارد،خوش شانسی را برای شما رقم بزند، عقیق را انتخاب کنید.

چشم ببر / TIGER EYE


انرژی قدرت دهنده ای که در سنگ چشم ببر نهفته است، به شما شجاعت ابتکارعمل و قدرت اقدام به هرکاری را می دهد و می توانید هرچیزی را با موفقیت بهانجام برسانید.ایـن سنگ نمادی از قدرت اراده و حس سر زندگی و جنب و جوشاست.البته این را هم باید خاطرنشان کرد که این سنگ، به همان اندازه که سببافـزایـش انرژی و تحرک می شود، آرامبخش و تسکین دهنده هم هست،تـضـادی جذاب و موثر. به طوری که با همراه داشتن این سنگ، در شرایط بحرانی و دشوار،آرامش و عقلانیت شما پا برجا می ماند و می توانید به درستی بـه تفکر پرداخته و تصمیم بگیرید.

کاربرد: برای جسور و سرزنده بودن و غلبه بـر هـراس و تردید، از ایـن سـنـگ قهوه ای خوش نقش و نگار استفاده کنید!

سیترین / CITRINE

سیترین با سرچشمه از انرژی پرحرارت خورشید، موجب شادی، موفقیت و سعادت می گردد. افرادی که در پی حس مثبت هستند، می توانند از خواص این سنگ بهره مند شوند، چرا که با فرو پاشی انرژی منفی، نشاط، رضایت و خوش بینی را برایشما به ارمغان می آورد.اگر کسب و کار پرریسکی را شروع کردهاید، سیترین برای شما خوش شانسی می آورد. سیترین، سنگ فراوانی و نعمت هم نام دارد و نگهداشتن آن به کامیابی و اندوختن ثروت نیز کمک میکند.

کاربرد: سیترین را به همراه داشته باشید تا سعادت و رونق را در همه یابعاد زندگی، مشاهده کنید.

عقیق سرخ / RED AGATE

عقیق قرمز سنگی محافظتی در برابر هرگونه بلا و شر است. فـردی کـهاین سنگ را به همراه دارد، از هـرگـونـه انـرژی منفی در امـان بـوده و ترس و دلهره از او دور می شود.عقیق قرمز عملکرد چاکرای تـکـیـه گاه(ریشه)، که مـتـعـادل سـازی و تـمـرکز انـرژی از طریق اتصال بـه زمین است را تقویت میکند. زمانی که ایـن چاکرا باز باشد و هـمـاهـنـگ عمل کـنـد، فـرد احـسـاس تـنـدرسـتـی داشته و با بدن خـود ارتـبـاط برقرارمی کند. چاکرای تکیهگاه، رابط انرژی بین شما و زمین اسـت و می تواندبه پایداری سیستم عصبی و سلامت کالبد جسمانی شما کمک کند.در حقیقت، عقیق قرمز به باز شدن این چـاکـرا و ورود انرژی حیاتی بـه بدن شما، کمک می کند.عقیق قرمز سنگی بسیار پرانرژی است کـه سبب تـقـویـت هـوشـیـاری، شهامت و قدرت شده و شانس و موفقیت را به ارمغان می آورد.


سنگ های دستبند
سنگ های معدنی اصل
نوع سنگ ها
سنگ های اصلی 7 چاکرا بدن طبق فرمول جهانی
کیفیت
فوق العاده همراه با تضمین اصالت سنگ ها
مدل مردانه
با سنگ واشری خاکستری
مدل زنانه
با سنگ واشری طلایی
جعبه کادویی
بصورت هارد باکس

پرداخت درب منزل هم دارید؟

151 روز پیش ارسال پاسخ

به دلیل بیماری کرونا پرداخت در محل نداریم.
ولی فروشگاه معتبر هستش نماد های اعتماد رو در انتهای سایت مشاهده کنید 🎫
کلیه محصولات تا 72 ساعت مهلت مرجوعی دارن 📕
خیالتون از کیفیت محصول راحت باشه 💎

151 روز پیش ارسال پاسخ

سلام پرداخت درب منزل هم دارید؟ راستش سوءتفاهم نشه بعضی از سایت ها پول میگیرن ولی هیچ خبری ازشون نمیشه لطفا یه توضیحی بدید تا من ثبت سفارش انجام بدم ممنون😍🌹

4 ساعت پیش ارسال پاسخ

به دلیل کرونا فعلا پرداخت در محل نداریم ولی فروشگاه معتبر هستش نماد های اعتماد رو در انتهای سایت میتونید مشاهده کنید کلیه محصولات تا یه هفته مهلت مرجوعی دارن در هر مرحله از خرید پیامک ارسال میشه واستون.
ما معتبر هستیم 🙏💎 خیالتون راحت

4 ساعت پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...