مقالات

دستبند آمیتیست

دستبند آمیتیست نوعی زیورآلات ساخته شده از سنگ آمیتیست است و در سبک مهره ای و زنجیری موجود می باشد . آمیتیست نوعی کوارتز است که در طیف گسترده ای از رنگ ها مثل قرمز ، نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی ، بنفش و سیاه یافت می شود .

دستبند آمیتیست

آمیتیست قرن ها به دلیل خواص معنوی و شفابخش که به آن نسبت داده می شود ، مورد استفاده قرار گرفته است و سنگی محبوب برای زیورآلات است دستبند آمیتیست یکی از این زیور آلات است . رنگ زیبا ، دوام و خواص آمیتیست دلیل استفاده از این سنگ است . نکاتی برای انتخاب دستبند عقیق وجود دارد که بهتر است به آن توجه نمایید رنگی را انتخاب کنید که متناسب با سبک شخصی شما باشد . مطمئن شوید که دستبند به اندازه کافی بزرگ باشد تا به راحتی در مچ دست شما قرار بگیرد ، اما آن قدر بزرگ نباشد که از مچ تان لیز بخورد . به دنبال دستبندی باشید که از مواد با کیفیت و سنگ های عقیق اصل ساخته شده باشد و عاری از هرگونه نقص یا آسیب باشد . می توانید دستبند عقیق خود را به تنهایی یا همراه با دستبند های دیگر به صورت روزمره و یا برای مدیتیشن یا یوگا بپوشید . دستبند های عقیق راهی شیک و معنادار برای افزودن کمی درخشش به زندگی شما هستند .

دستبند سنگی

دستبند‌ سنگی یکی از زیورآلات زیبا و خاص است که با استفاده از سنگ‌ های گوناگون ساخته می‌ شوند و در کنار زیبایی که دارند، خواص و انرژی‌ های مختلفی را به اطراف خود منتقل می کنند …

سنگ آمیتیست و انواع آن

آمیتیست نوعی کوارتز است که به رنگ بنفش یافت می شود . این سنگ از محبوب ترین سنگ های قیمتی در جهان است و قرن هاست به دلیل زیبایی ، دوام و خواص معنوی که به آن نسبت داده می شود ، مورد استفاده قرار گرفته است . آمیتیست در رنج گسترده ای از رنگ های بنفش پیدا می شود ، از یاسی روشن تا بنفش تیره . رنگ بنفش آمیتیست ناشی از وجود نا خالصی های آهن در هنگام رشد بلور کوارتز است . این سنگ را می توان بر اساس رنگ ، طرح و محل تشکیل آن به انواع مختلفی طبقه بندی کرد که در ادامه برایتان آورده ایم :

  • آمیتیست اوروگوئه : نوعی آمیتیست است که در کشور اروگوئه با رنگ های روشن و طرح های متمایز یافت می شود .
  • آمیتیست سیبری : آمیتیست سیبری در کشور روسیه یافت می شود . این نوع آمیتیست رنگ بنفش تیره و طرح های راه راه دارد .
  • آمیتیست برزیلی : آمیتیست برزیلی رنگ های بنفش مایل به قرمز و طرح های ستاره ای دارد و برای ساخت اکسسوری هایی مثل دستبند آمیتیست بهترین گزینه است .
  • آمیتیست آفریقایی : آمیتیست آفریقایی از معادن قاره آفریقا استخراج می شود و به دلیل رنگ های بنفش مایل به آبی شناخته شده است .

مزایای پوشیدن دستبند آمیتست

خاصیت سنگ آمیتیست عمدتاً به این دلیل است كه می تواند هر نوع احساس منفی را از وجود شخص بیرون کند و ضمیر را پاک و شفاف نماید . در مورد كودكان می تواند اضطراب و آشفتگی ناشی از بلوغ ، یا هر نوع غم و افسردگی مربوط به شكست تحصیلی ، یا شنیدن اخبار ناخوشایند مثل طلاق ، مرگ و غیره را در آن ها از بین ببرد . یکی از خواص دیگر این سنگ جذب انرژی های منفی است . حتی باعث بهبود کیفیت خواب می شود داشتن چند تكه سنگ آمیتسست در اتاق و یا پوشیدن دستبند آمیتیست باعث می شود نیرو های منفی از وجود آن ها تخلیه شود و اتاق به یک وضعیت آرام و متعادل برگردد . سنگ آمیتیست خشم ، طغیان ، ترس ، تشویق ، نگرانى و اضطراب را از بین می برد هم چنین به دلیل نور بنفشى که از خود بیرون مى دهد ارزش فوق العاده اى را در شفا بخشى خصوصاُ در زمینه درمان با رنگ ها ارائه مى دهد . از آنجایی که آمتیست داراى ارتعاشات بالایى است , براى انواع دردهاى جدى موثر است . در حالی که بسیاری از افراد به اثرات معنوی اعتقاد دارند ولی ما در این مقاله از سایت مایند آپ مارکت اعلام می کنیم که هیچ مدرک علمی قطعی برای تأیید این ادعاها وجود ندارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید