مقالات

سنگ البیت

سنگ-البیت

سنگ البیت

سنگ البیت یکی از سنگ های خانواده فلدسپار است. و علاوه بر اینکه شامل خواص فلدسپات، با همراه داشتن این ماده معدنی موجب از بین بردن ترس از ناشناخته ها می شود. سنگ البیت چاکرای چشم سوم را باز می نماید. و اتصال انسان را با خود درونی و جنبه های ذاتی ذهن برقرار می نماید.
از سنگ البیت می توان برای کار با رویاهای شفاف به کار برد. و توسط آن مشاهده از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط به روح و روان را امکان پذیر کرد. با استفاده از سنگ قادر خواهید بود جذب و انتشار آثار درمانی را در طی جلسات انرژی درمانی بهبود بخشید. سنگ البیت همچنین باعث ایجاد اندیشه های روشن و واضح همچنین افزایش ثبات در فرکانس امواج مغز می شود.

تاریخچه سنگ البیت

 به همراه داشتن این سنگ موجب از بین رفتن حس ترس از ناشناخته ها می شود. آلبیت با چاکرای چشم سوم در ارتباط است. و باعث باز شدن این چاکرا می گردد. این سنگ با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس و حس شجاعت در انسان موجب بهبود توانایی های فردی می شود.

و در ارتباط با دیگر افراد نیز تاثیرات مثبتی دارد. از جمله اینکه موجب افزایش حس همکاری و ایجاد رابطه ی محترمانه بین افراد می شود. به افرادی که با اختلال دو قطبی بودن درگیر می باشند. پیشنهاد می شود که همواره سنگ آلبیت را همراه با خود داشته باشند.

سنگ-البیت

تاثیر سنگ البیت در روابط

سنگ البیت روابط و فعالیت های تعاملی انسان را تقویت می نماید. و تطابق و همکاری در بین افراد برقرار می کند. سنگ البیت شامل عناصر قوی برای تحریک ذهن است. که توانایی های شناختی، حافظه و پردازش اطلاعات بهبود می یابد. و انرژی مورد نیاز بدن را در تمام زمینه های روحی و فیزیکی فراهم می کند.
استفاده از سنگ البیت در نابود نمودن عدم اطمینان و سردرگمی بسیار موثر می باشد. و به کسانی که احساس گرفتاری دارند کمک می کند. تا تغییرات سازنده ای را در زندگی خود شکل دهد. به همراه داشتن سنگ البیت برای دانش آموزان و یا کسانی که به یادگیری مهارت های گوناگون می پردازند.

شرایط را جهت افزایش جذب و حفظ اطلاعات بوسیله آنان فراهم می کند. به این دلیل که این سنگ در ایجاد اتصال با هوش های فضایی بسیار تاثیر گذار می باشد. و درک درستی از مفاهیم و پیام های دشوار را برای افراد به ارمغان می آورد.
تحریک متابولیسم بدن و توازن اشتهای ایجاد شده بوسیله سنگ البیت موجب بهبود فعالیت های گوارشی بدن می شود. و میزان استرس و مسائل عاطفی را که مربوط به نیمکره چپ مغز است را نیز کاهش می دهد.

سنگ-البیت

ویژگی‌های خاص خواص سنگ آلبایت Albite چیست؟

  • وضوح فکر و ارتقا قدرت فردی جهت همکاری با دیگران به شکلی کاملا با نزاکت را تقویت می‌ نماید.
  • آلبیت هنگام مواجهه با ناشناخته‌ ها، شجاعت و اعتماد به نفس می‌ دهد.
  • یک تصفیه کننده و تطهیر کننده خون حیرت انگیز می باشد. و به جریان خون کمک می‌ نماید.
  • این سنگ ترس از ناشناخته را کاهش می دهد. و با ایجاد تغییر از آزادی فرد حمایت می‌ کند.
  • با ایجاد اطمینان به هدف، شخص را به عمل تشویق نموده. و اعتماد به نفس و قاطعیت فرد را حفظ می‌ کند.

خواص سنگ البیت در جواهر سازی

سنگ البیت جهت تقویت سیستم های ایمنی و تنفسی به کار برده می شود. و آرامبخش استرس های روانی استو به منظور کار کردن درست غده تیموس و طحال و کاهش استرس و افسردگی تاثیر گذار است.

سنگ البیت متعلق به گروه پلاژیوکلاز فلدسپار است. و در ترکیب آن سدیم نیز وجود دارد. البته البیت نسبت به دیگر فلدسپات ها در یک مدت زمان طولانی تری متبلور می گردد. و این موجب ایجاد نمونه های بزرگ و بسیار زیبایی از این سنگ می شود. و این سنگ شامل رنگ های متنوع و مختلف می باشد.
نام البیت از کلمه آلبوس به معنی سفید گرفته شده است. و از آنجایی که این سنگ یک ماده معدنی محسوب می شود. از این کلمه به منظور نامگذاری آن مورد استفاده قرار گرفته است. از لحاظ نجومی این سنگ به ماه دلو نسبت داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید