مقالات

سنگ ژرمژوئیت

سنگ-ژرمژوئیت

سنگ ژرمژوئیت (jeremejevite)

سنگ ژرمژوئیت سنگی با انرژی بسیار آرام و تسکین دهنده می باشد. این سنگ کمیاب یک کریستال بی نهایت زیبا است. که به علت قدرت شفابخشی که دارد بسیار شناخته شده است. به خصوص در زمان گذراندن اوقات غم انگیز در زندگی داشتن این سنگ کمک بسزایی می نماید.

سایز سنگ ژرمژوئیت بسیار کوچک است. ولی علیرغم این کوچکی ارتعاشات آن به حدی قوی می باشد. که فرد می تواند آن ها را به آسانی در چاکراهای بالاتر بدن خود احساس نماید.

ژرمژوئیت سنگی است که موجب تقویت قدرت پیش بینی و الهامات روشن بینانه می گردد. و همچنین در درمان غم و اندوه شما را یاری می نماید. ژرمژوئیت دارای انرژی دوست داشتنی می باشد. که به شما این امکان را می دهد تا بدانید که دقیقاً هر آن چه که هستید عالی بوده و در جایگاه مناسب برای خود قرار گرفته اید.

خواص سنگ ژرمژوئیت

این سنگ زیبا یک کریستال تقریبا نادر است. که اولین بار در کشـور سیبری کشف شده بود. نام آن از Pavel Vladimirovich Eremeev، یک متخصص کانی شناسی روسی آمده است که نام خانوادگی آن در انگلیسی به Jeremejev ترجمه می گردد. به غیر از سیبری این سنگ با ارزش در میانمار، آلمان و نامیبیا نیز مشاهده گردیده است. که همه ی آنها مناطقی هستند که سنگ هایی مثل تورمالین، آلبیت و کوارتز در آن پیدا می شود. بر خلاف نادر بودن این سنگ یافتن نمونه ای از ژرمژوئیت دشوار ترین کار در ذنیا نیست. به این دلیل که ممکن است چندین تامین کننده کریستال بتوانند یکی از آن ها را به شما ارائه نمایند.

همانگونه که قبلاً گفته شد اندازه بلورهای این سنگ بسیار کوچک بوده. و آنها تقریباً میکروسکوپی می باشند. و بیشتر به شکل شش ضلعی یافت می شوند. که به آن ها نمای منشوری می دهد. ترکیب معدنی این سنگ معمولا از بورات آلومینیوم تشکیل شده است. سنگ ژرمژوئیت در انواع رنگ های روشن، مانند سفید، آبی، زرد قهوه ای، زرد کم رنگ پیدا می شود. این سنگ حتی می تواند بی رنگ باشد که ظاهری منشورتر به آن اضافه می کند.

سنگ-ژرمژوئیت

کاربرد سنگ ژرمژوئیت

ژرمژوئیت ابزاری جهت استفاده در هنگام مراقبه است. در واقع یکی از اصلی ترین مزیت های این سنگ زیبا افزایش قدرت تحریک ذهنی و روحی ذات انسان می باشد. که از پیش در بدن فرد موجود است. اما هنوز فعال نشده است. کاربردهای متافیزیکی ژرمژوئیت قابل توجه می باشد. به این دلیل که با هدف قرار دادن عمیق ترین سطح آگاهی فرد، این کریستال می تواند کمک بزرگی به رشد شخصیت استفاده کننده آن نماید.

افرادی که از اضطراب اجتماعی رنج می برد. و با احساس حقارت روبرو شده است. بیشتر از سنگ ژرمژوئیت بهره خواهد برد. به این دلیل که احساس شخص بهبود می یابد. زمانی که به این سنگ را مشهده می کنید. به ارزش شخصی خود پی خواهید برد. و هدف خود را از زندگی درک خواهید نمود.

انرژی های فوق العاده شفابخش سنگ ژرمژوئیت به طور خاص بر روی جبران دوباره اعتماد به نفس از دست رفته و اعتقاد شما به توانایی های خود عمل می کند. به محض اینکه درک صحیحی از توانایی خود کسب نمودید. دیگر مشکلی جهت سازماندهی زندگی و تلاش به منظور دستیابی به کیفیت زندگی مورد نظر خود ندارید.

 شفای معنوی سنگ ژرمژوئیت

سنگ ژرمژوئیت دقیقاً مانند سنگ آبالون به روش بسیار خاص موجب بهبود شرایط معنوی شما می گردد. این سنگ کوچک دارای ارتعاشات باور نکردنی خیلی قوی می باشد. که نه تنها توانایی شما در نگاه ساده به آینده را می افزاید. بلکه درک شما از آن را نیز ارتقا می دهد. این قدرت را نباید دست کم گزفته شود. به ان دلیل که می تواند شما را از درگیر شدن در شرایط پیش بینی نشده محافظت نماید.

سنگ-ژرمژوئیت

رابطه ژرمژوئیت با عشق

تأثیرات معنوی و متافیزیکی سنگ ژرمژوئیت در زندگی عاشقانه شما نیز می تواند توسعه یابد. این سنگ با کمک به شما در حفظ خونسردی، انتقادات کم تری نسبت به راه ها و روش ها و نظرات دیگران در اطراف شما ایجاد می نماید. زمانی که شروع به پذیرش و ارزش گذاری سایر افراد برای آنچه که هستند می نمایید. احساسات مثبت شما افراد بیشتری را به طرف شما جذب می نماید. که تمایل دارند در کنار شما حضور داشته باشند.

در آخر

ژرمژوئیت فقط یک سنگ زیبا جهت مشاهده نیست. ارتعاشات تسکین دهنده این سنگ کوچک شما را شگفت زده می نماید. نه به علت شدت انرژی آن بلکه به این موجب که چقدر راحت می تواند به فرد یاری کند از یک مرحله در زندگی به مرحله دیگر منتقل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید